Příspěvek od oddílu stolního tenisu seniorů

21.01.2016 15:34

 

Minulý týden mi volala paní, která se představila jako "nějaká" Heřtová vedoucí oddílu stolního tenisu seniorů z Komunitního střediska Kontakt Liberec. Do té doby pro mě neznámá paní. Krátce a přímo řekla, že se o mě a mých finančních podmínkách spolu s ostatními seniory, kteří hrají v liberecké aréně, dočetla v novinách a že Požádala své přátele z oddílu o jakýkoliv příspěvek na mou činnost. Byl jsem zaskočen, přišlo ticho a na chvíli nevěděl co říct. Byl jsem velmi potěšen a dojat. Nejen pro to, že v době kdy se mnoho lidí a zvláště seniorů "trápí" s každou korunou, ale hlavně pro to, že pro mě neznámí lidé udělají něco takového. Dohodli jsme se tedy na schůzce. Paní se za mnou zastavila na tréninku a opravdu donesla obálku s penězi.

Vzhledem k tomu, že se začínám připravovat na paralympiádu použiji finance na víkendové soustřední, kterého se zúčastním od 29.1. do 31.1.

 

Mnohokrát děkuji paní M. Heřtové za nápad a chuť udělat něco jen tak a všem, kteří mi ze svého darovali jakoukoliv částku. Není to pro mě jen finanční dar, ale také velká podpora.