Vydařený začátek poháru

10.04.2016 22:18

 

9.dubna začal turnajem v Klatovech Otto Bock Český pohár ve stolním tenise vozíčkářů. Před turnajem jsem několik týdnů marodil. Skočil na mě nějaký moribundus. Pobyl jsem si také pár dní v nemocnici. Proto jsem toho od turnaje mnoho neočekával. Ve skupině A, ve které hraji se zúčastnilo 17 hráčů. Díky vítězství poháru 2015 jsem v letošním roce nasazován jako "jednička".

 

 

Nejprve proběhlo rozlosování do skupin a zahájení. Po vítězství v základní skupině jsem postoupil do semifinálové. Zde jsem sice málem prohrál v zápase o vítězství ve skupině a postup do finále z prvního místa, ale povedlo se mi zvládnout koncovku a do finále jsem šel s výhrou 3:2 (postupují dva).

 

 

Zde už šlo do tuhého a já cítil, že mi docházejí síly a není mi kvůli nedávné nemoci nejlépe. I tak jsem se dostal dál než jsem si při cestě na turnaj říkal. První zápas byl těžký, ale několik přesných míčků do stran a za síťku bylo účinných a přišlo opět vítězství 3:2.

 

 

Poslední zápas o první místo proběhl překvapivě dobře. Po vítězství 3:0 bylo jasné, že turnaj O pohár Hejtmana Plzeňského kraje je můj.

 

 

Je to velmi důležité vítězství. V letošním roce bych chtěl, pokud to půjde, obhájit loňské konečné prvenství v poháru a hlavně, je tu příprava do Ria.

 

Další turnaj proběhne 23.4. v Mohelnici (hurá pro syrečky :-)